👈 فروشگاه فایل 👉

ترجمه مقاله امید به زندگی فعال و تغییر اساسی در سلامتی

ارتباط با ما

... دانلود ...

امید به زندگی فعال و تغییر اساسی در سلامتی

خلاصه

برخلاف موفقیت های چشمگیر در زمینه بهبود سلامتی انسان، مطالعات مختلفی در غرب انجام شده است که نشان می دهد تمید به زندگی طولانی به معنای زندگی سالم تر نیست. بیشتر مردم بیمار کسانی هستند که از مرگ زودرس نجات یافته اند و در حال سپری کردن بقیه عمرشان با خطرات بیشتری مانند شرایط مزمن هستند که منجر به بیماری های مختلف و برخی ناتوانی ها در سنین بالا می شود. بنابراین عم طولانی ممکن است به عنوان افزایش تعداد و درصد مردم مسن تر تلقی شود که دارای ناتوانی هایی هستند و نیازمند به مراقبت های طولانی مدت و رسیدگی پزشکی پر هزینه هستند.

مقدمه

در فیلیپین که سن مشخص کهن سالی هرگز آغاز نمی شود، مفهوم ALE نسبتا جدید می باشد. به مقدار کمی سطح ALE شناخته شده است. با واضحیت و آشکاری کمی تقاوت های میان اجتماع و اقتصاد و آمار نفوس و گسترش آن ها وجود دارد. چگونه ALE با سن، جنس، تحصیل و محل زندگی می تواند مرتبط باشد؟ آیا زنان شانس زندگی بیشتری نسبت به شرایط زندگی بهتر را دارند؟ اثر پیشرفت تحصیلی بر کیفیت زندگی چه می تواند باشد؟ این مطالعه برای بیان اطلاعاتی درباره ارزیابی وضعیت های سلامتی در افراد بالای 50 سال فیلیپینی است. ابتدا، ما یک تخمین و ارزیابی پایه ای از ALE آن ها را و گسترشی که این افراد می توانند بر حسب جنس داشته باشند را آزمایش و بررسی می کنیم. سپس با استفاده از داده های جمع آوری شده مربوط به افراد مسن فیلیپینی ما الگوهایی را آزمایش می کنیم و تغییرات در تابع سلامت را برای بیش از چهر سال تعیین می کنیم. سرانجام ما فرق ممکن را در ALE توسط زیر گروه هایی از جمعیت براساس نتایج روش جدولی مربوط به چند وضعیت بودن زندگی نشان می دهیم.

👇محصولات تصادفی👇

گزارش کار آز به هم بستن دیود ها در یک مدار معمولی آمار معاملات روزانه و محاسبه متغیرهای مالی شرکت نقش جهان در سال 87 شیپ فایل محدوده سیاسی شهرستان سبزوار مقایسه آثار شاعران زن از لحاظ فكر و محتوا با شاعران مرد در شعر معاصر كامپیوتر - پاور پوینت