👈 فروشگاه فایل 👉

طرح کارآفرینی قالی

ارتباط با ما

... دانلود ...

یكی از اساسی ترین لوازم خانگی در ایران فرش ودیگرصنایع قالیبافی می باشد كه همواره از اهمیتبالایی نزد خانواده های ایرانی برخوردار بوده است.از محاسن این محصولات این است كه تنها منحصربه بازار داخلی نیست بلكه در بازار جهانی نیز راه یافته وطرفداران فراوانی را به خود جذب كرده است.از عوامل موثر بر جذابییت فرش طرح و رنگ آن است كه به فرش جلوه وزیبایی خاصی می بخشد.هدف ما این است كه با استفاده از طرح ها و نقش و رنگ های هرچه زیباتر و متنوع تر نظر مشتریاناین محصول در داخل و خارج كشور را به سمت دستاورد هنرمندانمان جلب كنیم.در سالهای اخیر به علت ورود فرش ماشینی به بازار فرش ایران وقیمت پائین این نوع فرش نسبت بهفرش دستباف استفاده از فرش های دستباف تا حدودی كاهش یافته است. اما با وجود این فرش دستباف بهعلت زیبایی .دوام و طرح ها و رنگ های مختلف كه ریشه در فرهنگ و تمدن ما ایرانیان دارد هنوزبخش عمده و سود آوری از بازار فرش ایران را به خود اختصاص داده است.صادرات فرش دستباف از جمله مهم ترین و سود آورترین صادرات كشور عزیزمان ایران است كهآوازه ی هنرمندان ایرانی را در دنیا گسترده است. با این وجود می توان هنرهای دستی هنرمندان ایراناز جمله : فرش . تابلو فرش .همچنین قالیچه های تزئینی را به آنسوی مرزها فرستاد و نام سربلند ایرانرا بر سر زبان ها انداخت.

یكی از اهداف این طرح اشتغال زایی برای هنرمندان و علاقه مندان به این رشته ی هنری می باشد. باتوجه به نیروی فراوان در شهرستان ساوه از نظر نیروی انسانی با مشكلی روبرو نخواهیم شد علاوه براین می توانیم با جذب علاقه مندان و آموزش آنان فرصت های شغلی ایجاد كنیم.

👇محصولات تصادفی👇

گزارش كار آموزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نقشه ی زمین شناسی شهرستان جهرم دانلود پاورپوینت زیبایی در معماری پاورپوینت بررسی سقف تیرچه و بلوک مبانی نظری و پیشینه تحقیق ظرفیت سنجی یا مدیریت ظرفیت(فصل دوم تحقیق)