👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله آموزشی زندگی نامه امام محمد باقر (ع)

ارتباط با ما

... دانلود ...

چکیده:

شناخت و معرفت چهارده معصوم امری واجب و ضروری است و هیچ عذر و بهانه ای در ترك این امر پذیرفته نیست و هركس كه بدون معرفت و شناخت امام از دنیا برود مرگ او همانند مرگ زمان جاهلیت و مرگ گمراهان و كافران و منافقان می باشد هدف از گردآوری این مجموعه داستان هایی كه در این كتاب آمده است و به سری این كتاب ها خواهد آمد این است كه تا ملودی هرچند ناچیز نسبت به مقام والا و عظیم اهل بیت آشنا شویم و دیگران را نیز آشنا كنیم و فریاد بر آوریم كه این مسلمانان ای شیعیان! امام خود را بشناسید و بیش از این در ظلمت بی معرفتی نسبت به مقامات اهل بیت (ع) نمایند.

از این چاه تاریك و ظلمانی بیرون بیاید. و با خورشید و نور آشنا شوید حقایق را ببینید و درك كنید خداوند متعال اهل بیت (ع) را به یار عزیز و گرامی خلق كرده است و آنها را بر تمام مخلوقات جهان هستی برتری داده است و هیچ مخلوقی بهتر است آنها وجود ندارد و آنها با معرفت ترین و با محبت ترین و مطیع ترین مخلوقات نسبت به خداوند متعال هستند. اهل بیت (ع) به لطف خدا دارای هر نوع علم و قدرتی هستند و لی چون بنده و مطیع محض خداوند متعال می باشد بدون خواست خدا هیچ كاری نمی كنند و بنابر حكمتی كه خداوند متعال به آنان عنایت فرموده است عمل می كنند همان طور كه ذكر شد قدرت آن ها به قدری است كه می توانند جهان و جهانیان را خلق و نابود كنند چه برسد به پیروزی بر دشمنان و معالجه ی امراض خود با دیگران و چون بنده ی محض خدا هستند از قدرت خود فقط در موردی كه مصلحت باشد و خدا بخواهد استفاده می كنند.

👇محصولات تصادفی👇

پروژه کامل اتوکد آپارتمان مسکونی 6 طبقه دارای نما و برش قابل ویرایش مکانیزم طراحی شده در سالیدورک و کتیا پیشینه ومبانی نظری تعهد سازمانی دانلود پاورپوینت سازمان های بین المللی گزارش كارآموزی بررسی و معرفی كارخانه آبسال و بخشهای مختلف آن