👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله آموزشی علوم در قرآن

ارتباط با ما

... دانلود ...

چکیده:

قرآن موضوعات مختلف و زیادی را كه اهداف گوناگونی تعقیب می كنند مورد بررسی قرار داده است. قرآن پیرامون مسائلی مانند: الهیات، معارف عقلی، آغاز آفرینش، سرانجام خلقت، روح، فرشته، شیطان، جن، فلكیات، اجرام آسمانی، تاریخ ملل، سرگذشت پیامبران و مذاكراتی كه با اقهای خود داشتند، تمثیلها، احتجاجات، نظامات اخلاقی، حقوق خانوادگی، سیاست و كشورداری، قوانین اجتماعی، دستورات نظامی و جنگی، قضا و قدر، جبر و اختیار، عبادات و معاملات، زناشوئی و طلاق، ارث، حدود و قصاص و ... بحث .و گفتگو كرده است.

قرآن در بررسی های خود یك سلسله حقائق گرانبها و خلل ناپذیری را آورده كه مرور زمان و تكامل علوم نتوانسته است كوچكترین ایراد و اشكالی بر آن بگیرد و از نظر محاسبات عادی، محال است یك بشر متعارف بدون استمداد از جهان وحی به چنین كاری قیام نماید مخصوصاً كه این فرد از میان یك ملت وحشی برخیزد كه در طول تاریخ خود رابطه ای با این معارف و سایر علوم نداشتند.

👇محصولات تصادفی👇

نقشه کاربری اراضی شهرستان پارس آباد پروژه جامع معرفی چند نوع افت و مبارزه با انها مقاله ISI ماهنگی توان اکتیو و راکتیو یک کنترل کننده توان یکپارچه کتاب پول پول پول گزارش کار آموزی