👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله آموزشی زندگی نامه مولانا

ارتباط با ما

... دانلود ...

چکیده:

مولانا روز ششم ربیع الاول سال 604 ه ق / سی ام سپتامبر 1207 میلادی در بلخ به دنیا آمد . پدرش واعظ سر شناس شهر ، بهاءالدین محمد معروف به بهاء ولد بود . در منابعی كه پس از شهرت مولانا نوشته شده بهاء ولد را از مشایخ صوفیان كبروی و دارای لقب سلطان العلماء می بینیم و از خود او نقل شده كه این لقب را پیامبر در خواب به او عطا كرده است .

اما نوشتن سرگذشت مردی چون مولانا جلال الدین محمد ، كار آسانی نیست ، مردی كه درباره او هر چه بگویند و بنویسند ، باز هم ناگفته ها بسیار است و آفریننده مثنوی مردی است به نام محمد ، با لقب جلال الدین ، كه دوستان و یاران نزدیك او را مولانا می خواندند و در منابع دست اول شرح احوال او ، و نیز آثاری چون مقامات شمس به همین لفظ مولانا از او یاد شده ، و آنچه را به او منسوب بوده با صفت مولوی توصیف كرده اند.

👇محصولات تصادفی👇

فایل اتوکد پلان معماری طبقه همکف آپارتمان مسکونی 12 واحدی 3 طبقه با مبلمان کامل قابل ویرایش پروژه اعداد تصادفی به زبان اسمبلی مبانی نظری و پیشینه پژوهش با موضوع سیستم اطلاعات منابع انسانی پاورپوینت کتاب مدیریت بازاریابی تألیف دکتر احمد روستا، دکتر داور ونوس و دکتر عبدالحمید ابراهیمی پاورپوینت بررسی مبانی و مدیریت فناوری اطلاعات